POMOC I PORADY

Dla pełnego komfortu Klienta służymy poradą i chętnie odpowiemy na każde pytanie. Jakich kabli użyć do automatyki wjazdowej, do domofonów, do wideofonów? Jak je rozmieścić, żeby nie trzeba było przy montażu samej automatyki robić tego jeszcze raz? Oraz najważniejsze: kiedy to zrobić (najlepiej pomyśleć o tym już przy montażu bramy i furtki), żeby nie było potrzeby później np; zdejmować kostkę.
Oferujemy profesjonalny montaż automatów do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, oraz domofonów i wideofonów.
Sprzedajemy i montujemy automatykę takich firm jak; Beninca, Somfy, Faac, Came, Nice.

AUTOMATYKA DO BRAM WJAZDOWYCH
Brama oraz automat tworzą funkcjonalną całość, która zabezpiecza przed wtargnięciem intruza jak i jest bardzo wygodna dla klienta, gdyż nie musi wychodzić z samochodu, żeby za pomocą jednego pilota otworzyć sobie bramę wjazdową, jak i zarówno bramę garażową. Takie same połączenia możliwe są również z pilotów naściennych w domu. W każdej z bram wjazdowych można uzyskać pożądany przez nas czas na zamknięcie się bramy (ustalany indywidualnie z każdym klientem), oraz dość wygodną funkcję furtki (gdzie można za pomocą pilota otworzyć bramę tylko na np.: 1 m).

TREBOR & BENINCA

DOMOFON i WIDEOFON
Możemy również zaproponować zakup i montaż domofonów i wideofonów, które pozwolą nam się zorientować, kto jest na zewnątrz (niektóre mają również opcję robienia zdjęć, za każdym przyciśnięciem dzwonka, zawsze będziemy wiedzieć, kto Nas odwiedzał pod Naszą nieobecność). Pewne modele domofonów i  wideofonów posiadają również funkcje otwierania bramy wjazdowej oraz bramy garażowej bez używania pilotów.
Różne wielkości ekranów, cyfrowa jakość obrazu- polecamy!

wideofon SOMFY V-100
inteligentny dom firmy SOMFY

INTELIGENTNY DOM
Automatyka może się zgrać z technologią nowoczesnych domów, gdzie za pomocą telefonu lub zdalnego urządzenia możemy zarządzać całą elektroniką domu z daleka.
Dzięki raz zakupionemu, przemyślanemu ogrodzeniu, można przez długie lata nie martwić się o bezpieczeństwo własne i bliskich, rozkoszując się komfortem i wygodą użytkowania.
Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta przez długie lata, dlatego zapewniamy najwyższą jakość, służymy fachową poradą oraz jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb Klienta.

[