O NAS

Od 20 lat zajmujemy się obróbką metali, w ciągu ostatnich lat ze specjalnym ukierunkowaniem na bramy, furtki, przęsła, poręcze, balustrady, siatki i inne ogrodzenia.
Pracujemy tylko na materiałach wysokiej jakości zapewniając przy tym konkurencyjne, ale nie zawsze najniższe ceny. Doświadczenie nauczyło nas, że jakość zapada w pamięci naszych Klientów na zdecydowanie dłużej.
Służymy fachową poradą zarówno od strony technicznej jak i estetycznej traktując każde zamówienie indywidualnie dzięki czemu każdy Klient wychodzi od nas zadowolony. Oferujemy również usługę profesjonalnego oraz certyfikowanego montażu automatyki do bram oraz domofonów i wideofonów.
Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i do przedsiębiorców, deweloperów oraz urzędów publicznych. Zajmujemy się grodzeniem m.in. domów, szkół i uczelni, zagród dla zwierząt, urzędów, przystanków, autostrad, balkonów, klatek schodowych oraz wielu innych.
Trebor jest prężnie rozwijającą się firmą stale poszerzającą asortyment swoich produktów i systematycznie powiększającą wachlarz swoich usług.