Forma zabezpieczenia ogrodzenia

W zależności od potrzeb klienta oferujemy różne sposoby powierzchni oraz zabezpieczania przed czynnikami zewnętrznymi na każdą kieszeń. Jesteśmy w stanie uzyskać większość kolorów, a przy malowaniu proszkowym – wszystkie. Farby, lakiery i podkłady z jakich korzystamy pochodzą z wiodących marek oraz posiadają wszelkie atesty i certyfikaty, co zapewnia inwestorowi bezpieczeństwo zarówno podczas produkcji, jak i późniejszego użytkowania przez klienta.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Forma zabezpieczenia ogrodzenia:

Podstawowa, najtańsza i najszybsza ochrona przed korozją. Zabezpiecza stal czarną wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Często używane jako zabezpieczenie tymczasowe: na czas produkcji, magazynowania, transportu lub montażu.
Farba zwiększa przyczepność oraz odporność mechaniczną przed nałożeniem kolejnych warstw malarskich.

Możliwe do uzyskania kolory:

Technika lakierowania powierzchni przeznaczona jest do ostatecznego malowania powierzchni zagruntowanych podkładem antykorozyjnym. Dzięki dwukrotnemu nałożeniu farby na malowaną powierzchnię pistoletu zostaje ona jednolicie pokryta nie pozostawiając żadnych smug.
Do malowania natryskowego używane są certyfikowane i atestowane farby renomowanych firm. Jest to tradycyjna metoda pokrywania powierzchni, którą zależnie od wilgotności powietrza na danym terenie należy konserwować co około 5 – 6 lat.

Możliwe do uzyskania kolory:

Proces cynkowania ogniowego odbywa się przez zanurzenie w ciekłym cynku. Wynikiem tej kąpieli cynkowej jest wytworzenie powłoki zabezpieczającej wyrobu ogrodzenia wewnątrz i na zewnątrz. Wyroby przeznaczone do cynkowania muszą mieć specjalne otwory technologiczne, które zazwyczaj nie są widoczne na pierwszy rzut oka. W wyniku zanurzenia w wannie cynkowniczej możliwe jest powstawanie zgrubień lub nadlewów, nadające materiałowi strukturalną powierzchnię.
Obustronne oblanie ogrodzenia zwiększa grubość ścianki kształtownika czyniąc ją trwalszą i bardziej wytzrymałą na uszkodzenia mechaniczne.

Możliwe kolory do uzyskania:

Powlekanie proszkowe umożliwia dekoracyjne i ochronne wykończenie powierzchni cynkowanych. Ogrodzenie pomalowane proszkowo uzyskuje maksymalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak korozja, substancje chemiczne lub zmiany temperatury. W wyniku poddania materiału obróbce termicznej cząsteczki lakieru proszkowego ulegają stopieniu i polimeryzacji dzięki czemu jednolicie pokrywają całą powierzchnię.
Ten wariant zabezpieczenia ogrodzenia jest przyjazny dla środowiska ze względu na brak emisji rozpuszczalników i rozcieńczalników do atmosfery, prawie 100 % wykorzystanie materiału malarskiego oraz oszczędność poboru prądu ze względu na zamknięty układ wentylacji.

Możliwe do uzyskania kolory:

wszystko w różnych strukturach, do wyboru:

– połysk

– mat

– teflon (drobna struktura).