OGRODZENIA SIATKOWE I PANELOWE

OGRODZENIA SIATKOWE

W ofercie mamy dla Państwa również ogrodzenia siatkowe i panelowe. Możemy wykonać cały montaż kompleksowo (z naszymi materiałami i robocizną) jak i zaopatrzyć Państwa we wszystkie potrzebne materiały i akcesoria do samodzielnego montażu.

Siatka może być ocynkowana jak i powlekana w kolorach: grafitowy, zielony, czarny lub brązowy. Grubość drutu z którego jest wykonana to od 2,5 mm do  4 mm ocynk lub 2,0/3,2 mm do 2,8/3,8 mm. Dostępne oczka to od 55×55 mm do 65×65 mm

Siatkę produkujemy sami, co pozwala nam wykonać daną wysokość, grubość drutu czy wielkość oczka pod potrzeby Klienta.

W ofercie posiadamy również słupki ogrodzeniowe fi 42 i fi 48. W wersji ekonomicznej ze stali czarnej pomalowanej podkładem antykorozyjnym, ewentualnie zabezpieczone ocynkiem lub ocynkowane i pomalowane proszkowo na wybrany kolor (czarny, grafitowy, brązowy lub zielony).

Zakupicie u Nas również drut napinający do siatki, wszelkie akcesoria typu: obejmy, napinacze, płaskowniki, przelotki, daszki na słupki i inne potrzebne dodatki potrzebne do samodzielnego montażu.

siatka powlekana firmy TREBOR
siatka ocynkowana TREBOR
panel ogrodzeniowy ocynkowany

OGRODZENIA PANELOWE

Tak jak w przypadku ogrodzeń siatkowych proponujemy Państwu kompleksową usługę wraz z montażem ogrodzeń panelowych jak i sam zakup materiałów do montażu. W ofercie posiadamy ogrodzenia panelowe ocynkowane i w wersji dupleks, czyli ocynkowane i pomalowane proszkowo. Dostępne kolory to czarny, grafitowy, brązowy i zielony. Dostępna grubość drutu to fi 4 i fi 5, wielkość oczka 200×50 mm. Wysokość paneli to 103 cm, 123 cm, 153 cm 173 cm lub 203 cm. Nie kupujemy paneli od przypadkowych dostawców, pracujemy tylko na polskich panelach ze sprawdzonej fabryki. Grubość nie jest oszukana jak to czasem bywa, a ilość drutów pionowych nie zaniżona.

Do paneli można dokupić odpowiedniej wysokości słupki 60×40, obejmy montażowe wraz ze śrubą i książeczka pod panel, daszki na słupki i inne potrzebne dodatki.

PODMURÓWKA SYSTEMOWA

Można zakupić u nas również podmurówkę systemową, z betonowymi łącznikami lub metalowymi ceownikami do przęseł.

Dostępna podmurówka ma wysokość 25 cm, 30 cm lub 50 cm. Dostępne wzory to: podmurówka gładka w ramce, podmurówka gładka pełna, podmurówka wzór cegiełka lub piaskowiec. Szerokość podmurówki to około 250 cm lub 200 cm (dotyczy wysokości 50 cm). Możemy również na zapytanie dać kontakt do producenta i montera  solidnych ogrodzeń betonowych w przystępnej cenie.

W ofercie mamy również bardziej ekskluzywną podmurówkę w pełnej płyty płukanej, obsypanej dwustronnie kamykami. Bardzo solidna i ładna, świetnie prezentuje się również pod przęsłami ogrodzeń frontowych zarówno nowoczesnych jak i w stylu klasycznym.

podmurowka-betonowa gładka w ramce