OGRODZENIA TRADYCYJNE

Ogrodzenia posesyjne w klimacie tradycyjnym to przede wszystkim ponadczasowe ogrodzenia kute, które mogą być bardziej lub mniej ozdobne. Wszystkie ogrodzenia są z wypełnieniem pionowym na profilu 20×20 lub 15×15. Takie ogrodzenia mogą wyróżniać się tylko samymi grotami, ewentualnie różnymi wstawionymi rozetami, tralkami, czy innymi elementami kutymi. Jako producent możemy ogrodzenie dla Państwa „uszyć na miarę”, dokładnie z takich ozdób jakie Państwo wybiorą i o potrzebnych wymiarach. Wykonujemy zarówno bramy dwuskrzydłowe jak i przesuwne, furtki, przęsła i inne potrzebne zabudowy; np. śmietnikowe.

Bramy i furtki mogą posiadać dodatkowe zagęszczenie na dole (może być również zakończone grotem). Takie zagęszczenie oprócz walorów estetycznych może być dodatkowym zabezpieczeniem przed wejściem mniejszych zwierząt na posesję-lub ich wyjściem:)

MONTAŻ

Nasza firma zajmuje się również montażem ogrodzeń za dodatkową opłatą. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników którzy pomogą rozwiązać każdy problem na budowie. Zaproponują najlepsze rozwiązania, żeby zamontowane ogrodzenie  było zarówno estetyczne jak i praktyczne w użytkowaniu.

Zamontujemy dla Państwa również automatykę wjazdu, którą można zgrać z istniejącymi już w domu systemami (np. wtedy kiedy istnieje już napęd w bramie garażowej). Pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni napęd, żeby służył bezawaryjnie i jak najdłużej. Zajmujemy się również montażem domofonów i wideodomofonów.

 OGRODZENIA MUROWANE

Kompleksowo możemy wykonać ogrodzenie murowane z pustaka łupanego. Od podstaw wylejemy fundamenty, zazbroimy, zalejemy i postawimy całe ogrodzenie z bloczków a na koniec wykonamy do nich bramę, furtki i przęsła, zawiesimy je w murkach i zamontujemy automatykę :) Mają Państwo wtedy komfort pracy tylko z jednym wykonawcą, odpowiedzialnym za całość. Na wszystkie produkty i usługi gwarancja.

 WERSJE ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNEGO;

  1. Wersja bezobsługowa (duplex)– zabezpieczona ocynkiem ogniowym i pomalowana proszkowo na wybrany kolor RAL (paleta dostępna w zakładce malowanie lakierowanie proszkowe). Tak zabezpieczone ogrodznie nie wymaga powtórnego malowania, lakier jest odporny na zadrapania, nie blaknie a sama balustrada nie ulega korozji.

Wersja ekonomiczna – zabezpieczona podkładem antykorozyjnym i farbą nawierzchniową. Ogrodzenie w tej wersji wymaga ponownego malowania co kilka lat (różnie w zależności od potrzeby i mikroklimatu w którym jest zamontowane, im większy kontakt z zielenią tym szybciej i częściej).

WZORY OGRODZEŃ

brama dwuskrzydłowa wzór OSLO-20

OSLO

OSLO – Ten wzór jest wzorem zarazem klasycznym jak i nowoczesnym. Pięknie komponuje się zarówno z budynkami nowoczesnymi jak i w stylu tradycyjnym. Jest to wypełnienie zamknięte w ramie. Szerokość profili wg upodobania, rozstaw samych wypełnień również. Najczęściej stosowane to 15×15, 20×20, 25×25, 30×20, 30×30, 40×20, 60×20, rozstaw to około 90 mm.

brama dwuskrzydłowa z kątownika, wzór DREZNO z zagęszczeniem na dole

DREZNO

DREZNO – Bardzo klasyczne i dosyć tanie ogrodzenie z wypełnieniem z kątownika 25×25, w łuku lub na prosto. Może również być zagęszczone na dole. Kątownik zacięty na ostro daje większe poczucie bezpieczeństwa, ze bardziej skutecznie odstręczy intruzów którzy będą chcieli wtargnąć na naszą przestrzeń.

brama przesuwna kuta wzór Moskwa z zagęszczeniem TREBOR

MOSKWA

MOSKWA – W tym modelu ogrodzenia mieści się prawie wszystko. Profil pionowy zakończony grotem, może być w łuku lub na prosto, z zagęszczeniem lub bez. Dowolny wybór rozet, tralek, cetek, przekuwek i innych ozdób.

Iron gate isolated on white background

KUTE

KUTE – Takie ogrodzenie w całości wykonane z elementów kutych, tralek, rozet, dogiętych do odpowiednich-pożądanych kształtów. Bardzo niepowtarzalne i piękne, co za tym najdroższe z naszych wszystkich wzorów. Cechują się dużą pracochłonnością. Tutaj nasze możliwości kończą się na fantazji klienta

NASZE REALIZACJE