MASZYNA DO PRODUKCJI SIATKI - POMYSŁ NA BIZNES !

Maszyna jest bardzo prosta w obsłudze, wystarczy nacisnąć pedał a maszyna sama zaplata siatkę i wplata drut. Wykonana jest ze wszystkich nowych elementów i podzespołów. Ma możliwość pracy na każdej wielkości oczka oraz na każdej grubości drutu, zarówno ocynkowanego jak i powlekanego. Możliwość zastosowania silnika jednofazowego 230 V (w standardzie jest silnik trójfazowy 1,1 KW.)

Siatkarka w wyposażeniu podstawowym posiada stojak na drut wraz z odwijakiem. Stół  do produkcji jest długości 2 m, ale możemy go dla Państwa wykonać o dowolnych wymiarach. Obudowa maszyny wykonana jest z solidnych profili hutniczych obudowanych blachą. Drut podawany jest z kręgów założonych na stojak poprzez wieżę na rolki prowadzące do ślimaka. Pod imadłem znajduje się zbiornik na emulsję do smarowania drutu dzięki czemu otrzymuje się lepszy poślizg i wyrób siatki nie jest procesem bardzo męczącym. Emulsja ta przepływa w obiegu zamkniętym dzięki pompie napędzanej paskiem klinowym z silnika głównego a stół ruchomy z przesuwem samoczynnie zaplata drut, po czym gotowa siatka zsuwa się. Wielkość wykonywanych oczek to od około 20 mm do około 100 mm. Wydajność pracy w dużej mierze zależy od operatora maszyny, średnia wydajność to około 200 mb(wysokość siatki około 150 cm, oczko 65×65) na dzień (8 roboczogodzin).

Mogę zapewnić, że maszyna wykonana jest z niemiecką precyzją, dokładnością i dbałością o każdy szczegół.
Maszyna pomalowana jest farbą antykorozyjną a na zewnątrz emalią alkidową.

Poniżej link do filmiku pokazującego produkcję siatki i pracę samej siatkarki;
https://www.youtube.com/watch?v=VmC4AGC_R1g

bramy 1153

Wystawiamy faktury VAT- wystawiona cena to cena netto! Jesteśmy pewni swojej pracy, dajemy więc naszym Klientom gwarancję : na wykonanie: 3 lata, na podzespoły elektryczne: 2 lata. Po zakupie maszyny wykonujemy szczegółowe i profesjonalne szkolenie obejmujące: naukę obsługi maszyny, ogólny opis jej działania, ogólne porady w dalszej działalności (jak dobrać odpowiednie oczko do grubości drutu? jaki ślimak jest najlepszy do danego drutu? jakie oczko wybrać? i wiele, wiele innych..) Dodatkowo dajemy kontakty do producentów drutu w dobrej cenie.

Za dodatkową opłatą zapewniamy transport Szkolenia, na życzenie klienta, wykonujemy także w miejscu przez niego wyznaczonym Cena podstawowego wariantu wynosi tylko 4800zł Oferujemy dwa warianty (podstawowy- 4800 zł i rozszerzony-5200 zł), ceny netto.

[