OGRODZENIA SZTACHETOWE

Oferujemy Państwu ogrodzenia wzór HAGA z metalowymi sztachetami wytłaczanymi z blachy ocynkowanej i powleczonej kolorem, grubość blachy od 0,5 mm-0,8 mm.

W systemie sztachetowym proponujemy całe ogrodzenia składające się z bram dwuskrzydłowych, przesuwnych, furtek oraz przęseł o dowolnych rozmiarach. Rozstaw sztachet również dowolny. Na zamówienie wykonujemy elementy o nietypowych wymiarach. Może mieć nie tylko różne kolory, ale również różne przetłoczenia i wykończenia góry.

Sztachetka dzięki przetłoczeniom uzyskuje dużą sztywność i bardzo ładny wygląd.

Możliwe jest również zastosowanie sztachetki naprzemiennie, czyli po obu stronach ogrodzenia, czyli wzór HAGA DOUBLE. Takie ogrodzenie nie ma wtedy prześwitów jak w standardowym modelu HAGA, ale zapewnia więcej dyskrecji, zatrzymuje kurz z ruchliwych ulic i lepiej tłumi hałas. Często stosowana przy zatłoczonych jezdniach czy w środku miasta.

Możliwe dwa rodzaje zabezpieczeń:

  1. 1) wersja ekonomiczna: podkład + farba nawierzchniowa.
  2. Wykonane konstrukcje pod bramę, furtkę lub przęsła zabezpieczone są podkładem antykorozyjnym i farbą nawierzchniową w kolorze sztachet. Jest to tańsza wersja, do konserwacji w postaci ponownego pomalowania farbą jak zajdzie potrzeba (co kilka lat). Wzór HAGA DOUBLE nie występuje w tej wersji ze względu na duże utrudnienie przy ewentualnie ponownym malowaniu.

2) wersja zabezpieczona ocynkiem ogniowym i pomalowana proszkowo w kolorze sztachet.

Wszystkie elementy konstrukcyjne wykonane z metalowych profili są ocynkowane i pomalowane proszkowo. Takie zabezpieczenie pozwala nam zapomnieć o konserwacji takiego ogrodzenia na wiele, wiele lat. Takie ogrodzenia nie ulegają korozji (jak to się dzieje przy stali czarnej niezabezpieczonej ocynkiem), nie wymagają powtórnego malowania, raz nałożony kolor jest trwały i nie blaknie. My nazywamy to ogrodzeniami bezobsługowymi.

brama dwuskrzydłowa sztachetowa wzór Haga, automatyka Somfy

Dostępne kolory sztachet:

  • – grafitowy 7016 lub 7024
  • – brązowy 8019 (ciemny brąz) lub 8017 ( jasny brąz – tutaj występuje jeszcze sztachetka w dr. strukturze, tzw. mat)
  • – czarny (wersja w połysku i matowa – tzw. dr. str.)
  • – zielony 6020 (również obie wersje, połysk i mat)
  • – biały 9005
  • – sztachetka drewnopodobna, jasny dąb i ciemny dąb
  • – miedziany (z delikatnym połyskiem)
  • – bordowy

HAGA

HAGA DOUBLE