OGRODZENIA NOWOCZESNE

Ogrodzenia te dzielą się głównie na palisadowe i bardzo nowoczesne w formie, spawane w technicznych kształtach. Mogą mieć wypełnienie bardzo ażurowe – pionowe, poziome ale mogą zarazem zasłaniać posesję w sposób szczelny. Wszystko od upodobania i potrzeby Inwestora. Możemy zastosować jako wypełnienia mieszany materiał, np. blachę perforowaną ze stalowymi kształtownikami. Ogrodzenia nie muszą też być jednokolorowe. Możemy wprowadzić inny kolor słupków, część wypełnienia może również mieć inny kolor(dostępne tylko w wersji duplex).

Jako producent dopasujemy się do Państwa potrzeb przygotowując ogrodzenie pod wymiar posesji uwzględniając wygodę korzystania z niego.

Wykonujemy zarówno bramy dwuskrzydłowe jak i przesuwne, furtki, przęsła i inne potrzebne zabudowy; np. śmietnikowe. Przęsła mogą być wysokości bram i furtek lub mogą stać wszelkiego rodzaju podmurówce(patrz podmurówka w ogrodzeniach siatkowych) systemowej. Możemy również wstawić je pomiędzy ogrodzenie murowane.

brama dwuskrzydłowa nowoczesna wzór DAKOTA

MONTAŻ

Nasza firma zajmuje się również montażem ogrodzeń za dodatkową opłatą. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników którzy pomogą rozwiązać każdy problem na budowie. Zaproponują najlepsze rozwiązania, żeby zamontowane ogrodzenie  było zarówno estetyczne jak i praktyczne w użytkowaniu.

Zamontujemy dla Państwa również automatykę wjazdu, którą można zgrać z istniejącymi już w domu systemami (np. wtedy kiedy istnieje już napęd w bramie garażowej). Pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni, żeby służył bezawaryjnie i jak najdłużej. Zajmujemy się również montażem domofonów i wideodomofonów.

OGRODZENIA MUROWANE

Kompleksowo możemy wykonać ogrodzenie murowane z pustaka łupanego. Od podstaw wylejemy fundamenty, zazbroimy, zalejemy i postawimy całe ogrodzenie z bloczków a na koniec wykonamy do nich bramę, furtki i przęsła, zawiesimy je w murkach i zamontujemy automatykę :) Mają Państwo wtedy komfort pracy tylko z jednym wykonawcą, odpowiedzialnym za całość. Na wszystkie produkty i usługi gwarancja.

OGRODZENIA GABIONOWE

Wykonujemy również ogrodzenia gabionowe. Są idealne dla osób ceniących sobie daleko idącą nowoczesność ale i prywatność. Dobrze chronią również przed hałasem ulicznym oraz kurzem (np. przy ruchliwych ulicach). Wypełnione dowolnym kamieniem lub szkłem nadają niepowtarzalny charakter posesji. Tak jak u jednego z naszych inwestorów można również zainstalować w nich oświetlenie (zresztą podpięte np. do pilota od bramy wjazdowej) i w niepowtarzalny sposób oświetlić sobie ogród i linię ogrodzenia po zmroku.

Mogą być pięknym murkiem oddzielającym część wypoczynkową, zapewniając pełen komfort samym użytkownikom, osłaniając dodatkowo od podmuchów wiatru. Pełnią również często funkcję efektownych murków oporowych przy mocno pofalowanym terenie wokół domu, blokując przy okazji obsypywanie się ziemi.

Kosze gabionowe mogą mieć dowolny wymiar gdyż są produkowane na miejscu ze stali czarnej dopiero gotowe zawożone są do ocynku ogniowego, dzięki temu mają przewagę nad delikatnymi gabionami skręcanymi w całości, które czasem pod naporem kamienia mogą się wybrzyszyć.

WERSJE ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNEGO:

  1. Wersja bezobsługowa (duplex)– zabezpieczona ocynkiem ogniowym i pomalowana proszkowo na wybrany kolor RAL (paleta dostępna w zakładce malowanie lakierowanie proszkowe). Tak zabezpieczone ogrodzenie nie wymaga powtórnego malowania, lakier jest odporny na zadrapania, nie blaknie i nie ulega korozji. Jest to puki co najlepsza forma zabezpieczenia stali czarnej jaka istnieje.

Wersja ekonomiczna – zabezpieczona podkładem antykorozyjnym i farbą nawierzchniową. Ogrodzenie w tej wersji wymaga ponownego malowania co kilka lat (różnie w zależności od potrzeby i mikroklimatu w którym jest zamontowane, im większy kontakt z zielenią tym szybciej i częściej).

.

WZORY OGRODZEŃ

brama dwuskrzydłowa NY 80-25

NEW YORK

PALISADOWE – Ten wzór ma szereg możliwości. Zasada wzoru NY to poziome wypełnienia. Nazwa wzoru bierze się z szerokości profila i przerwy pomiędzy poprzeczkami. Tak np wzór „NY 80/40”, to model z wypełnieniem szerokości panela 80 mm i przerwą pomiędzy wypełnieniami około 40 mm a model „NY 60/60”  to profil szerokości 60 mm z przerwą pomiędzy poprzeczkami około 60 mm itd…

Szerokość profili wg upodobania, rozstaw samych wypełnień również. Najczęściej stosowane to; 30×20, 60×20, 80×20, 100×20, 120×20, rozstaw wypełnień uzależniony od gustu klienta.

Vegas Trebor 1

VEGAS

PALISADOWE  – ogrodzenie palisadowe, gdzie występuje naprzemienna kombinacja szerokości profili, np. 80, 120, 30. Efekt jest niesamowity. Odstęp między profilami najczęściej to około 25mm ale możemy to zmieniać wedle gustu  Klienta.

brama dwuskrzydłowa żaluzjowa wzór SYDNEY

SYDNEY

ŻALUZJOWE – Ogrodzenie bardzo nowoczesne, bardzo dobrze prezentuje się pomiędzy słupkami gabionowymi lub murowanymi. Wykonane z blachy grubości 0,7-1,0 mm (jedno z najgrubszych blach na rynku w tym modelu). Blacha jest kilkakrotnie przetłoczona w taki sposób aby uzyskać właściwy efekt wizualny a dodatkowo usztywnić samą blachę która pomimo niezbyt dużej grubości nabiera sztywności i stabilności.Przy większych odległościach z tyłu bramy lub przęseł zamocowana jest poprzeczka stabilizująca. Ramy bram i furtek wykonujemy ze stali czarnej i dla większej stabilności cynkujemy ogniowo i dopiero skręcamy wszystko razem i wysyłamy do lakierni proszkowej. Ta wersja ogrodzenia występuje tylko w wersji duplex.

 

Londyn Trebor

LONDYN

LONDYN – połączenie pionowych i poziomych profili. Manipulacja wypełnień powoduje, że finalnie otrzymujemy ciekawe, nietuzinkowe rozwiązanie w naszym ogrodzeniu.  Szerokość profili możemy dostosować na życzenie Klienta, my proponujemy  profile o szerokości  80 mm i 100mm w różnej konfuguracji.

Siri Treborr

SIRI

SIRI – to nasza perełka. Ogrodzenie wygląda jakby składało się z pojedynczych profili wystających z kostki. Jest bardzo efektowne i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ten niesamowity efekt jest niestety najdroższym modelem w naszej kolekcji.

collection of metal, modern gate

OSLO

OSLO – Ten wzór jest wzorem zarazem klasycznym jak i nowoczesnym. Pięknie komponuje się zarówno z budynkami nowoczesnymi jak i w stylu tradycyjnym. Jest to wypełnienie zamknięte w ramie. Szerokość profili wg upodobania, rozstaw samych wypełnień również. Najczęściej stosowane to 15×15, 20×20, 25×25, 30×20, 30×30, 60×20, rozstaw to około 90 mm.

brama dwuskrzydłowa wzór BARCELONA

BARCELONA

BARCELONA -Bardzo interesujący wzór składający się z samych prostokątów połączonych ze sobą w różny sposób.  Takie ogrodzenie może być w całości wykonane w tym wzorze lub tylko sama brama wraz z furtka, a resztę przęseł może mieć wypełnienie poziome, które będzie się zgrywać z zastosowanymi w bramie poprzeczkami.

TREBOR brama dwuskrzydłowa wzór WIEDEŃ

WIEDEŃ

WIEDEŃ – Bardzo nowoczesny, nieobnoszony wzór, dający posesji niepowtarzalny wygląd. Świetnie  komponuje się z nowoczesnymi przęsłami palisadowymi a zarazem odświeża je, co czyni ogrodzenie wyjątkowym i przykuwającym wzrok.

TREBOR brama przesuwna pełna- wypełniona blachą trapezową

OGRODZENIA PEŁNE

Ogrodzenia PEŁNE – mogą to być ogrodzenia sztachetowe (zakładka sztachetowe), jak i zabudowane blacha trapezową, blachą ocynkowaną gładką.

TREBOR brama przesuwna wypełniona panelem ogrodzeniowym wzór NANCY

NANCY

NANCY – NANCY to delikatne ogrodzenia, wypełnione panelem ogrodzeniowym. Świetnie współgrają z ogrodzeniem panelowym i siatkowym. Często wykorzystywane również jako ogrodzenia przemysłowe. Mogą być ocynkowane lub ocynkowane i pomalowane proszkowo na kolory; grafit 7016, czarny 9005, brąz 8017, zielony 6005 lub tylko ocynk

Można nabyć również same panele do montażu i akcesoria(patrz ogrodzenia panelowe)

brama nowoczesna wzór DAKOTA

DAKOTA

DAKOTA – Nowoczesne ogrodzenie w stylu NY. Zasadniczą różnicą jest to że brama ani furtka nie ma ramy tylko grube pionowe profile po bokach.

ogrodzenie Waszyngton

WASZYNGTON

WASZYNGTON – Wzornictwo przypomina OSLO, z taką różnicą, że oprócz pionowych wypełnień idą dodatkowo jedno lub dwa wypełnienia poziome.

NASZE REALIZACJE